Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

537 003 500

biuro@smartodszkodowania.pl

Nowoczesne zarządzanie procesem odzyskiwania należnego odszkodowania, przekłada się na wysoką skuteczność i wysokie sumy uzyskiwane dla Klientów.

SMART Odszkodowania to, działająca na polskim rynku, doświadczona firma, której niezależni doradcy i prawnicy skutecznie odzyskują odszkodowania dla poszkodowanych osób i firm. Z naszych porad skorzystało do tej pory ponad 50 000 poszkodowanych, a 20 000 uzyskało razem z nami należne im odszkodowania. Nowoczesne rozwiązania, skuteczność i etyka, którą na co dzień się kierujemy, stanowią filary naszej działalności.

Jesteśmy NIEZALEŻNI, dlatego zawsze znajdujemy dla naszych Klientów najlepsze dla nich rozwiązania, biorąc na siebie całe ryzyko poprowadzenia sprawy, także przed sądem. Kierujemy się wyłącznie dobrem poszkodowanych i nie zważamy na trudności stawiane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Mamy jasne i przejrzyste procedury działań nakierowane wyłącznie na dobro osób poszkodowanych. Jesteśmy otwarci na potrzeby i dostępni przez całą dobę.

Nowoczesne zarządzanie procesem odzyskiwania należnego odszkodowania, przekłada się na wysoką skuteczność i wysokie sumy uzyskiwane dla Klientów.

Misja - Zawsze z Tobą

Misją SMART Odszkodowania jest SKUTECZNA POMOC poszkodowanym poprzez KOMPLEKSOWĄ OPIEKĘ nad potrzebującymi i NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA.

Inspirujemy do rozwoju i dajemy energię do działania sobie i innym. Jesteśmy Niezależnymi Doradcami ds. Odszkodowań, którzy zawsze działają fair.

Klienci zawsze mogą polegać na naszych doradcach i prawnikach.

Partnerstwo i pomoc

Naszą nadrzędną wartością jest DOBRO POSZKODOWANEGO i uzyskanie dla niego najwyższego należnego mu odszkodowania. Jako jedyni w Polsce, nie pobieramy ŻADNYCH OPŁAT przez cały proces prowadzenia sprawy, także tych przedsądowych. ŻADNEGO RYZYKA nie ponosi poszkodowany tylko SMART Odszkodowania, po stronie którego leży załatwienie wszystkich formalności i skuteczne poprowadzenie sprawy.

Nasza determinacja i dynamika pracy przynoszą efekty w postaci wysokich odszkodowań dla Klientów. Zawsze jesteśmy jak najbliżej potrzebujących, dbając o ich komfort i finansowe zabezpieczenie na przyszłość. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo poszkodowanych.

Wiedza i doświadczenie

Zespół Niezależnych Doradców ds. Odszkodowań SMART, oraz doświadczonych prawników to gwarancja naszego sukcesu. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę szukając najlepszych rozwiązań. Znamy doskonale prawo i wiemy jak z niego korzystać uzyskując wysokie odszkodowania.

Poszkodowani są naszymi Partnerami, w imieniu których działamy. Naczelną zasadą pozostają UCZCIWOŚĆ I OTWARTOŚĆ, które pozwalają nam budować trwałe relacje oparte na współodczuwaniu i zaufaniu. Równocześnie jesteśmy blisko naszych Klientów i zawsze działamy fair.

Kariera - Niezależność i rozwój

Jesteśmy nowoczesnym i skutecznie działającym zespołem Niezależnych Doradców SMART i doświadczonych prawników. Naszym współpracownikom i partnerom zapewniamy nieustanny rozwój oraz pogłębianie wiedzy z korzyścią dla osób poszkodowanych. Własny sprawdzony system szkoleń SMART Odszkodowania gwarantuje znaczące podniesienie dotychczasowych kwalifikacji i uzyskiwanie dla poszkodowanych coraz wyższych odszkodowań.

Dołącz do naszego zespołu, rozwijaj swoją karierę i pomagaj poszkodowanym. Zapewniamy błyskawiczną ścieżkę awansu!

Pracuj z nami

Jesteśmy zawsze FAIR wobec naszych pracowników i partnerów, z którymi mamy otwarte i szczere relacje, oparte na szacunku i osiąganych wynikach. Stawiamy na długoletnią współpracę, która pozwala na planowanie własnej ścieżki rozwoju i stabilne życie. Mamy fachowy zespół Niezależnych Doradców ds. Odszkodowań, których wiedza, doświadczenie i zrozumienie potrzeb poszkodowanych, przekładają się na wysoką pozycję SMART Odszkodowania na rynku odszkodowań oraz ich własny osobisty rozwój oparty na finansowej niezależności.

  • Bądź niezależny finansowo!
  • Zaplanuj z nami swoją dobrą przyszłość!
  • Zostań Niezależnym Doradcą ds. Odszkodowań – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Franczyza

SMART Odszkodowania to szybko rozrastająca się firma z ustabilizowaną pozycją na rynku odszkodowań. Naszym partnerom, którzy planują niezależną karierę i rozwój własnej firmy pod szyldem SMART Odszkodowania, oferujemy współpracę na zasadach franczyzy, która stanowi sprawdzone uzupełnienie naszej oferty wsparcia poszkodowanych.

Jeżeli planujesz rozwój własnej firmy w obszarze odszkodowań, nie chcesz ponosić ryzyka biznesowego i chcesz od razu wejść jako partner do dużej firmy – napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!